INFOLINIA / SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
+ 48 616 350 020

Google+

O firmie

Dane Firmy:
TOFIVET Sp. z o.o.

ul. Nadwiślańska 58
05-410 Józefów

NIP 532-207-94-58
REGON: 381178040
KRS: 0000747147

Firma jest wpisana do KRS prowadzonego przez SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego 40000,00 ZŁ

 

TOFI-VET jest firmą, założoną w 2008 roku. Ideą założyciela jest pragnienie osiągnięcia sukcesu. Od początku istnienia firmy działania nasze nastawion są na profesjonalizm w kontaktach z Klientami. Nadrzędnym celem, który przyświeca wszystkim naszym poczynaniom jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego tez ciągle udoskonalamy i podnosimy jakość oferowanych usług, poszerzając stale ich zakres oraz asortyment.
Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem w oparciu o zezwolenie nr 445 wydane przez Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

Mając na uwadze czas prywatny i zawodowy naszych klientów staramy się w maksymalny sposób ułatwić korzystanie z naszej oferty, upraszczając formalności do niezbędnego minimum. Przekazujemy rzetelną i szczegółową informacją o oferowanych produktach. Informacje te możecie Państwo uzyskać odwiedzając naszą hurtownie na miejscu lub telefonicznie oraz poprzez zakupy internetowe (www.tofivet.pl). Zamówiony towar otrzymacie Państwo szybko i dostarczymy go Kurierem.

OFERTA

Nasza oferta zawiera blisko 2500 pozycji asortymentowych niezbędnych w praktyce lekarza weterynarii. Zawsze staramy się mieć w swojej ofercie pełen asortyment wszystkich dostępnych na polskim rynku produktów leczniczych weterynaryjnych posiadających świadectwa dopuszczenia do obrotu. Naszym stałym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz indywidualne rabaty uzależnione od wartości zakupów i terminowego regulowania zobowiązań.

Od 2013r. rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty zoologiczne.
W naszej ofercie mamy produkty takich firm jak: KRUUSE, BUSTER, SAVIC, KONG, HYPERPET
Sprzedajemy karmy renomowanych marek: JOSERA, BRIT, HILL'S, ARION, PURINA, EUKANUBA

AUTORYZACJE

Hurtownia w swojej szerokiej ofercie posiada dodatkowo autoryzacje najważniejszych polskich i zagranicznych producentów leków weterynaryjnych jak: INTERVET, MERIAL BAYER, PFIZER, NOVARTIS, BIOWET DRWALEW, POLFA GRODZISK, BIOWET PUŁAWY, LEK SA, MEDIVET, ScanVet, BIOFACTOR, CALIER, POLFA TARCHOMIN, VETERINA, VET-AGRO i inne. W zakresie specjalistycznych karm dla psów i kotów posiadamy wyłączność w obszarze działania naszej hurtowni na sprzedaż produktów firmy ROYAL CANIN. W zakresie dodatków paszowych DOLFOS, BASF, AGRO, AKM, AVITA, DOVITA. W zakresie preparatów zoologicznych; CARGILL, NESTLE-PURINA, BEAPHAR, NESTOR i innych producentów.

pozdrawiamy

zespół TOFI-VET

PRODUCENCI: AcanaAnimondaApplawsArionBENEKBRITDolina NoteciEukanubaGarden & FunHILL'SJoseraKongRoyal CaninTaste of the Wild
OK
Ustaw telefon poziomo
aby zobaczyć więcej