INFOLINIA / SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
+ 48 616 350 020

Google+

O firmie

Dane Firmy:
TOFIVET Sp. z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 168
04-987 Warszawa

NIP 532-207-94-58
REGON: 381178040
KRS: 0000747147

Firma jest wpisana do KRS prowadzonego przez SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego 40000,00 ZŁ

 

TOFI-VET jest firmą, założoną w 2008 roku. Ideą założyciela jest pragnienie osiągnięcia sukcesu. Od początku istnienia firmy działania nasze nastawione są na profesjonalizm w kontaktach z Klientami. Nadrzędnym celem, który przyświeca wszystkim naszym poczynaniom jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego tez ciągle udoskonalamy i podnosimy jakość oferowanych usług, poszerzając stale ich zakres oraz asortyment.

Mając na uwadze czas prywatny i zawodowy naszych klientów staramy się w maksymalny sposób ułatwić korzystanie z naszej oferty, upraszczając formalności do niezbędnego minimum. Przekazujemy rzetelną i szczegółową informacją o oferowanych produktach. Informacje te możecie Państwo uzyskać odwiedzając naszą hurtownie na miejscu lub telefonicznie oraz poprzez zakupy internetowe (www.tofivet.pl). Zamówiony towar otrzymacie Państwo szybko i dostarczymy go Kurierem.

OFERTA

Naszym stałym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz indywidualne rabaty uzależnione od wartości zakupów i terminowego regulowania zobowiązań. Od 2013r. rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty zoologiczne.
W naszej ofercie mamy produkty takich firm jak: KRUUSE, BUSTER, SAVIC, KONG, HYPERPET
Sprzedajemy karmy renomowanych marek: ROYAL CANIN, JOSERA, BRIT, HILL'S, ARION, PURINA, EUKANUBA

Pozdrawiamy

Zespół TOFIVET

PRODUCENCI: AcanaAnimondaApplawsArionBENEKBRITDolina NoteciEukanubaGarden & FunHILL'SJoseraKongRoyal CaninTaste of the Wild
OK
Ustaw telefon poziomo
aby zobaczyć więcej