TRM - VITA-E-PLUS 30X50g
Ten produkt zawiera wszystkie pierwiastki, które są niezbędne do zapobiegania miopatiom odżywczym u trenujących koni.Silny przeciwutleniacz, witaminy E, B, C, selen.
Podawanie VITA-E-PLUS zapewnia również klaczom zarodowym i ogierom wystarczający poziom składników odżywczych w zimie, utrzymując ich sprawność i płodność.
SKŁAD:
na 1kg Vitamina E - 45,000jm
Vitamina C - 40,000mg
Selen - 10mg
Vitamina B1 - 10,000mg
Vitamina B2 - 2,000mg
Lizyna HCL - 200,000mg
DAWKOWANIE:
Trenujące konie: podawać 50 g dziennie.
Klacze zarodowe i ogiery: podawać 50 g dziennie.
Źrebięta odstawione od matki i roczniaki: podawać 50 g co drugi dzień.
Podczas wysiłku, w tkance mięśniowej koni uwalniają się toksyczne związki chemiczne (wolne rodniki). Związki chemiczne są szkodliwe dla organizmu, jeżeli się ich nie usunie. Bez działań zapobiegawczych koń będzie miał gorsze wyniki sportowe.
VITA-E-PLUS jest dodatkiem paszowym, który łączy działanie przeciwutleniające witamin E i C oraz selenu z właściwościami lizyny, niezbędnego aminokwasu, i witamin B1 oraz B2.







